o restauracji Reina

O Nas

Koncepcja Reiny zrodziła się z lat doświadczeń kulinarnych oraz miłości do wspaniałego jedzenia w odpowiedniej atmosferze. Położona w samym centrum Warszawy nasza restauracja posiada piękny widok na Pałac Kultury oraz bezpośrednie sąsiedztwo Filharmonii Narodowej. Nasza przeszklona kuchnia pozwala na podglądanie kucharzy podczas ich pracy.

steki reina

Steki

Jedną z głównych specjalności restauracji są steki z wołowiny sezonowanej przez nas na sucho. Po przygotowaniu przez szefów kuchni mięso grillowane jest na grillu z węglem drzewnym, a następnie smaku nabiera w znanym na całym świecie piecu  Josper. Pozwala to uzyskać niepowtarzalny aromat i rozpieszcza kubki smakowe naszych klientów.

owoce morza reina

Owoce Morza

Naszą drugą specjalnością są owoce morza pochodzące z całego świata. Wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości składniki, Reina oferuje szeroki wybór świeżych sezonowych owoców morza dostarczanych do nas każdego dnia.

wino w restauracji reina

Wina

W naszej ofercie znajdą Państwo około 100 propozycji win z całego globu. Wiemy, że połączenie dobrego wina ze świetnym posiłkiem jest jedną z najważniejszych kwestii w dobrej restauracji,  dlatego wszyscy nasi pracownicy przechodzą szkolenia z profesjonalnymi sommelierami, aby mogli zaoferować odpowiednią obsługę klientom.

bar reina

Bar

Zapraszamy was do spróbowania oferty naszego pokaźnego baru. Na półkach napotkacie szeroką selekcję alkoholi a nasi barmani poczęstują was koktajlami dostosowanymi pod wasze indywidualne preferencje.

Kontakt

Adres: ul. Jasna 10, 00-013 Warszawa

Telefon: +48 792 031 879

e-mail: reina@reinarestauracja.pl

Nasze restauracje